Web sitesi, Çerez İlkeleri'ne uygun olarak hizmetleri sunmak için çerez dosyaları kullanır.Kişilerin temel hak ve özgürlüklerini korumak ve kişisel verilerin korunması amacıyla düzenlenen "Kişisel Verilerin Korunması Kanunu" hakkında sizleri bilgilendirmek için tıklayınız.

Çatlak Bakım Yağı 150ml

ht445211002258
250,00 TL (KDV Dahil)
ad.
Sepete Ekle

 

İÇİNDEKİLER :Liquid Paraffin,Prunus amygdalus.dulcus oil.(Badem yağı).Theobroma cacao oil(Kakao yağı) Corylus avellana oil. (Fındık yağı) ,Citrus sinensis il (Portakal yağı) Prunus amygdalus var.amara oil.(Acıbadem yağı) Prunus armeniaca oil (Kayısı yağı) Cucurbita seminibus oil (Kabak çekirdeği yağı)Sesamae oil (Susam yağı) Hypericum perforatum oil (Sarı Kantaron yağı) Daucus carota  (Havuç yağı) Triticum sativum Lam  (Buğday yağı),Aroma.

Güneş ışığından koruyunuz.Serin yerde muhafaza ediniz.Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.

ÖNLEMLER ve UYARILAR:Sizin için önerilen bitkiler, yağlar, karışımlar vb. ilaç değildir. Türkiye’de ilgili kanunlara göre ilaç ve reçeteleri doktorlar düzenler, bazı bitkiler bedeninizi olumsuz etkileyebilir, doktorunuza danışmadan ağızdan alınan ürünleri uygulamamanız önerilir. Özellikle hamileler ve bebek emziren kadınlar bu konuda çok dikkatli olmalıdır, doktorunuza danışmadan bitkisel karışımları içmekten veya kullanmaktan kaçının.

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor